72189 (021)

  CYBER

  سئوالات مربوط به تعمیر و گارانتی
  - در صورتی که کالای تحت پوشش گارانتی نیاز به تعویض داشته باشد چه خواهد شد؟
  ابتدا جهت تامین قطعه مشابه اقدامات لازم انجام شده و اگر در زمان مقرر ، گارانتی به نتیجه نرسد با توجه به درخواست مشتری در صورت موجود بودن مدل های بالاتر و پایین تر آن پیشنهاد شده و اختلاف مبلغ آن محاسبه میگردد و همچنین در آخر در صورت عدم موافقت مشتری مبلغ کالا عودت داده میشود .
  - مدت زمان انجام امور یک قطعه چه مقدار است؟

  انجام امور قطعات کامپیوتر بین 3 تا 13 روز کاری صورت میگیرد و در طول این مدت در صورت داشتن گارانتی به رایگان تعمیر ویا تعویض خواهند شد و در صورتی که قطعه خارج از گارانتی باشد هماهنگی های لازم با صاحب قطعه صورت می پذیرد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید روی جدول زمانبندی قطعات کلیک نمایید.

  - ساعات کاری مجموعه به چه صورت است؟
  گارانتی سایبر از شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9:30 الی 17:30 و پنج شنبه ها از ساعت 9:30 الی 12:30 آماده ارائه خدمات به کلیه مشتریان عزیز میباشد .
  - مراکز گارانتی سایبر در شهرهای مختلف؟

  در حال حاضر دفتر نمایندگی خدمات پس از فروش سایبر در شهرهای تهران ، شیراز ، مشهد ، اهواز ، تبریز ، رشت ، اصفهان و زاهدان فعال میباشد که در قسمت «نمایندگان خدمات پس از فروش» سایت میتوانید اطلاعات کافی را دریافت بفرمایید .

  - آیا برای رفع ایراد کالا های تحت پوشش گارانتی نیاز به پرداخت هزینه میباشد؟
  در صورتی که خدمات مورد نیاز مطابق با شرایط گارنتی باشد و به تایید کارشناسان این مرکز برسد ، خیر هیچ هزینه ای را شامل نمیگردد و خدمات گارانتی کاملا رایگان ارائه میشود .
  - چگونگی ارسال قطعات از شهرستان هایی که دفتر گارانتی در آن شهر نیست؟

  مشتریان می بایست قطعات خود را در بسته بندی مناسب قرار دهند که از آسیب دیدگی جلوگیری شود و از طریق یکی از راه های ارسال ، مرسوله خود را به آدرس دفتر مرکزی تهران در پشت کارت گارانتی ارسال نمایند که بازگشت آن پس از انجام فرایند مربوطه به عهده دفتر مرکزی میباشد.

  - در صورت آسیب دیدگی کالا در بار ارسالی توسط مشتری چه باید کرد؟
  در صورت آسیب دیدگی ، کالا خارج از گارانتی می باشد و در صورت قابل تعمیر بودن و درخواست مشتری با هزینه تعمیر خواهد شد ؛ اما جهت جلو گیری از ضرر و زیان احتمالی بهتر است کالا در بسته بندی مناسب قرار گیرد و همچنین توسط ارسال کننده بیمه گردد تا در صورت بروز چنین مشکلاتی خسارت وارده توسط شرکت های حمل و نقل و باربری قابل جبران باشد .
  - در صورت گم شدن کارت گارانتی چه باید کرد؟
  از شروط اولیه بهره مندی از خدمات پس از فروش رایگان داشتن کارت گارانتی معتبر میباشد و ارائه آن هنگام مراجعه به دفاتر نمایندگی خدمات پس از فروش الزامیست و در غیر این صورت خدمات به صورت رایگان قابل ارائه نمیباشد لذا در حفظ و نگهداری آن دقت کافی داشته باشید تا از خدمات این مجموعه بدون کوچکترین مشکلی بهرمند شوید و همچنین تمامی کالا های این مجموعه دارای کارت گارانتی میباشند لذا در هنگام خرید حتما به این مورد توجه داشته باشید .
  - مدت زمان گارانتی کالا های تعویض شده به چه صورت می باشد ؟
  کالاهای تعویض شده تحت پوشش خدمات پس از فروش رایگان این مجموعه ، دارای گارانتی می باشند و مدت زمان آن برابر و در ادامه مدت اعتبار همان کالای مشتری میباشد .
  - آیا قطعات خارج از گارانتی که توسط سایبر تعمیر می شوند گارانتی دارند؟
  تمامی قطعات تعمیر شده در نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش تا 180 روز پس از صدور فاکتور با ارائه فاکتور معتبر و رعایت شرایط گارانتی تحت پوشش خدمات این مجموعه میباشد .
  - قطعات گارانتی سایبر را از کجا میتوان تهیه کرد؟

  به قسمت «نمایندگان فروش» در سایت مراجعه کنید.

  - برای اطلاعات روی منابع ذخیره سازی در صورت نیاز به استفاده از خدمات گارانتی چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  در اکثر مواقع که اینگونه دستگاه ها و منابع ذخیره ساز نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش پیدا میکنند با کالای جدید طبق رویه گارانتی تعویض میگردند و در این صورت مشتری دریافت کننده یک دستگاه جدید و بدون اطلاعات خواهد بود لذا گارانتی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات داخلی کالاهایی مانند ( هارد دیسک ، لپ تاپ ، تبلت و... ) ندارد و تماما بر عهده مشتری میباشد .

  - حداقل شرایط برای دریافت نمایندگی خدمات پس از فروش در شهرستان ها چیست؟

  شما میتوانید برای دریافت حداقل شرایط دریافت نمایندگی بر روی اینجا کلیک نمایید و برای کسب اطلاعات تکمیلی با دفتر مرکزی تهران از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید .