جستجو

72189 (021)

CYBER

قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات سایت گارانتی سایبر

کاربر گرامی، لطفا موارد زیر جهت استفاده بهینه و نیز آشنایی با سایت سایبر و جلوگیری از بیش آمدن هرگونه مشکل در خریدها به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت سایبر هنگام استفاده از پروفایل های شخصی، طرح های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سایبر و سایر خدمات ارائه شده توسط سایبر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمت سایبر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایبر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های سایبر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری با کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کابری خود در فرم ثبت نام درج کرده است، به سایت سایبر وارد گردیده و از خدمات سایت استفاده و یا خرید می نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات سایبر استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به سایبر ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد، شما موافقت می کنید که سایبر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت دریافت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه با پروموشن ها امکان دارد سایبر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی

 سایبر همواره با احترام به اطلاعات کاربران، آنها را حفظ و نگهداری خواهد نمود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایبر مانند متن، گرافیک، آرم، دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد فایل دانلود و کپی ،داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایبر جزئی از اموال سایبر محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایبر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای سایبر محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایبر و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایبر است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت سایبر و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات یا مقاصد تجاری، هرگونه استفاده از داده کاوی، روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایبر محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایبر، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم. وب سایت سایبر هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون yahoo messenger یا msn messenger و غیره ندارد و هیچگاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش «ارتباط با ما» استفاده کنند.

 

دستور عیوب فراگیر

چنانچه کالاهای عرضه شده توسط سایبر دارای عیوب فراگیر باشد و عیب به واسطه کارخانه سازنده به این شرکت ابلاغ گردد، شرکت تولیدکننده موظف به ارائه جایگزین میباشد و تمام محصولات که توسط سایبر عرضه گردیده شده باشد؛ توسط سایبر جمع آوری و جایگزین میگردد و گارانتی سایبر موظف به اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامک شرکت، صفحه اخبار سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی میگردد.

.